Нововведення стосуються виплати відсотків на залишок особистих рахунків на картах, а також нарахування кешбеку і миль – вони будуть знижені. Про це розповів співзасновник monobank Фінансові посередники Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі. Monobank попередив українців - клієнтів і користувачів мобільного банку - про зміну умов, правил і тарифів з 1 грудня.

monobank platinum

З Payoneer безпосередньо можна поповнювати тільки доларову картку monobank. Для переказу грошей на картку monobank авторизуйтесь за допомогою логіна Payoneer. Після чого на екрані з'явиться баланс аккаунта Payoneer, і ви зможете переказати потрібну суму. 15 миль за кожні грн в чеку, оплаченому monobank platinum. Милі можна витратити на авіаквитки будь-якої компанії світу; необмежений доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard і Lounge Key.

Переказ коштів

Замовити платинову карту можна в мобільному додатку онлайн банкінгу від Монобанку. Тепер, якщо по вашій рекомендації відкриють карту monobank, і ви, і запрошений отримаєте по 50 грн. Максимальна сума кешбека, яку можна заробити за місяць грн з урахуванням податків. Детальніше про покупку частинами можна дізнатись на офіційному сайті монобанку.

 • Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
 • Тож для таких клієнтів Iron-картка з 1 березня також вартуватиме 750 грн.
 • Кредитні кошти – 3.50 % від суми – на території України та за кордоном.
 • Вже з 1 грудня розмір кешбеку від банку та миль буде зменшено на 25%.
 • SEPA - це система платежів в євро, до якої підключені практично всі банки та фінансові компанії Європи.
 • Водночас ви безплатно зможете користуватись значним переліком преміумпослуг, що передбачені за карткою.

«Ми прагнемо пропонувати своїм клієнтам максимальну кількість переваг в наших продуктах, і головне - дати споживачеві можливість вибрати який картою http://www.lottieettlingphotography.co.uk/oformit-mikrozajm-na-kartu/ він хоче платити. Сподіваємося, що клієнти теж гідно оцінять », - заявляє про новий проект Ірина Старомінська, Голова правління Universal Bank.

Читайте також

У Києві один квадратний метр такого житла коштує в середньому 98,8 тис. Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у Telegram. У разі цитування обов’язкове пряме посилання на відповідні матеріали. Статуси запрошень кредит без перевірки кредитної історії можна перевірити в мобільному додатку - меню "ЩЕ". У разі дострокового погашення комісія стягується за весь строк. Для оформлення розстрочки не потрібно спілкуватися з кредитними брокерами і навіть з продавцем товару.

Так, перше зниження комісій – на 25% – відбулося 26 листопада. У Monobank констатували, що тепер не зможуть зберегти поточні відсотки по кешбеку і милях. Так, перше зниження комісій - на 25% - відбулося 26 листопада. У Monobank констатували, що тепер не зможуть зберегти поточні відсотки по кешбеку і мілях.

Картки для виплат «єПідтримка» у Монобанку

11 миль – за кожні гривень, оплачені карткою monobank platinum. Програма лояльності «Світ привілеїв» – знижки та спеціальні пропозиції в мережі партнерів програми в Україні та за кордоном. Серед привілеїв є fast line, який полегшує проходження паспортного контролю і реєстрації на авіарейс.

Ця процедура здійснюється через персональний код, який повинен активувати запрошений клієнт. Важливо, що грошову винагороду отримує не тільки реферал, а й новий клієнт. Безкоштовне поповнення та переказ коштів на карти інших банків. Після цього більшу частину грошей, отриманих від цієї комісії, мобільний банк віддавав своїм клієнтам у вигляді кешбеку або миль. Розмір кешбеку від банку і мілей буде зменшений на 25%. Сайт не є фінансовою установою, не видає кредити і не несе відповідальності за будь-які укладені договори. Інформація на ньому несе виключно інформаційний характер.

Особливості та переваги мобільного банку

Втім, якщо термінал десь неподалік і у вас є зайвий час, ви цілком можете скористатися і таким способом. Якщо перейти до вкладки «Ще», користувачу відкривається доступ до заохочувальної системи бонусів для рефералів. Програма лояльності дає змогу отримувати по 100 гривень винагороди за кожного нового клієнта. Щоб отримати заохочення, потрібно запропонувати знайомому, другу чи колезі встановити мобільний додаток та подати заявку на виписку картки. Для оформлення платинової карти потрібно встановити додаток останньої версії. Якщо людина не є клієнтом Монобанку, то йому доведеться пройти реєстрацію.

Тут можна визначати категорії товарів для нарахування, а також виводити бонуси на реальний рахунок. Плата відсотків на залишок особистих коштів на картах і онлайн позика на картку по продукту банку стане вже 3% річних у гривні. Monobank попередив лієнтів і користувачів мобільного банку про зміну умов, правил і тарифів із 1 грудня.

До 20% кешбек за покупки з карткою Monobank

За бажанням власника картки на ній можуть вибиватися тільки дані про власника або повна інформація. Серед конкурентів найкращою пропозицією є Platinum від ПриватБанку, за якою у разі виконання певних умов можливо безплатно отримати привілеї преміумкартки.

 • Кешбек - це повернення частини грошей при кожній будь-якій покупці.
 • З іншої картки - найпростіший спосіб поповнити карту монобанк.
 • Ви зекономите свій час та збільшите шанс отримати гроші.
 • Клієнти банку опублікували інформацію, отриману від служби підтримки та зі сповіщень у додатку monobank.

Якщо у вас кілька карт різних банків (а найчастіше так воно і є), то ви можете поповнити карту Monobank за допомогою вашої ж карти іншого банку. Тут ви можете ввести номер https://libertyde.org/novi-mfo-ukraina-2023-bez-vidmov-sami-novi/ карти, або ж відсканувати її за допомогою іконки в правому верхньому куті. Далі додаток запропонує вам ввести суму. Вводите суму і натискаєте кнопку "Продовжити".

Заявка успешно отправлена

Також monobank розробляє картку у біткоїнах, але поки що невідомо, коли вона з’явиться. Не секрет, що monobank готується до запуску власної мережі банкоматів — ще у вересні 2021 року Гороховський тизерив перший банкомат monobank, призначений для тестів. Перші банкомати мають з’явитися у Києві на початку 2022 року, і сьогоднішнє онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово фото явно свідчить, що розгортання мережі вже не за горами. Monobank з 1 грудня зменшує тарифи на кешбек та залишок коштів, повідомляє співзасновник банку Олег Гороховський. Вкладення в банківські депозити або інші інвестиційні операції пов'язані з ризиками, включаючи ризик втрати частини або всієї суми інвестицій.

Якщо ваш друг або подруга отримають картку 17 вересня, ви обидва отримаєте по 100 гривень/миль, а не по 50 гривень, як у звичайний день. Підвищений кредитний ліміт для лояльних клієнтів та ін.

Кредитна картка «Platinum»

За SWIFT-реквізитами ви можете поповнити вашу картку з будь-якої країни світу. Залежно від країни відправлення і банків-посередників, займ на карту цілодобово які брали участь у проведенні платежу, можуть стягуватися комісії. Monobank не заробляє на ваших SWIFT-платежах.

 • Найголовнішою перевагою є розстрочка зі 100% знижкою, яка надається на покупку будь-яких товарів, від продуктів харчування до побутової техніки.
 • Можливість реєструватися на рейс і здавайте багаж без черги під час вильоту за кордон.
 • Публікація всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкома» дозволена тільки за умови прямого лінка на сайт.
 • Верифіковану банком інформацію про продукти та послуги можна подивитись на офіційному сайті відповідного банку.
 • Більшості клієнтів краще оформити Чорну картку Монобанку, яка видається безплатно та не має абонплати.

Наразі наша аудиторія – понад 300 тисяч користувачів на місяць. Заповніть анкету за 2 хвилини та отримайте кращі пропозиції по кредитним карткам. Ви зекономите свій час та збільшите шанс отримати гроші. Також отримає оновлений дизайн додатка, а з карткою — унікальний набір наклейок з котом. Картка іменна і, звичайно, безконтактна. Карта Monobank IRON Bank є попередником платинової картки.

Тарифи на обслуговування Platinum карток

Інтернет-банк Monobank сьогодні анонсував випуск преміальної картки класу Platinum. В даному пункті описані можливі тарифи і бонуси від володіння даною карткою. Від отримання Вас відділяє всього пару кроків.

monobank platinum

Друг зможе зареєструватися і отримати картку monobank, але в цьому випадку, ви з другом не отримаєте по 50 гривень на рахунок кешбеку. Для таких випадків є окрема партнерська програма.